Reali publikon listën, këta janë futbollistët e ftuar nga Ancelotti për finalen e Ligës së Kampionëve - Gazeta Express
string(100) "reali-publikon-listen-keta-jane-futbollistet-e-ftuar-nga-ancelotti-per-finalen-e-liges-se-kampioneve"

Reali publikon listën, këta janë futbollistët e ftuar nga Ancelotti për finalen e Ligës së Kampionëve

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 16:23

Real Madridi ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për ndeshjen finale në Ligën e Kampionëve.

“Los Blancos” në finale do të përballen me Liverpoolin, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Klubi spanjoll sot ka zbuluar listën me futbollistët që Carlo Ancelotti i ka grumbulluar për këtë ndeshje.

Kujtojmë se finalja mes Liverpoolit dhe Real Madridit do të zhvillohet më 28 maj, në “Parc des Princes”. /Gazeta Express/