Qytetarët tregojnë se a do të shkojnë në “SunnyHill” në Tiranë - Gazeta Express
string(60) "qytetaret-tregojne-se-a-do-te-shkojne-ne-sunnyhill-ne-tirane"

TV/Film

Gazeta Express

17/06/2022 20:22

Qytetarët tregojnë se a do të shkojnë në “SunnyHill” në Tiranë

TV/Film

Gazeta Express

17/06/2022 20:22

Para disa ditësh organizatorët e festivalit “Sunny Hill”, njoftuan se ky festival nuk do të mbahet në Prishtinë, ashtu siç ishte planifikuar në fillim, por do të zhvendoset në Tiranë.

Ky anulim i festivalit në Prishtinë dhe zhvendosja e tij për në Tiranë, nxiti reagime të shumta dhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Personalitete si artistë, politikanë por edhe personalitete nga mediat, reaguan rreth këtij vendim, duke shfaqur mendimet e tyre në lidhje me këtë çështje.

Mirëpo, si e komentojnë qytetarët ndryshimin e lokacionit dhe a do shkojnë ata në Tiranë?

Për ta kuptuar këtë klikoni KËTU për videon…