Publikohet fotografia e pjesëtarit të vrarë të grupit terrorist që sulmoi Policinë - Gazeta Express
string(82) "publikohet-fotografia-e-pjesetarit-te-vrare-te-grupit-terrorist-qe-sulmoi-policine"

Publikohet fotografia e pjesëtarit të vrarë të grupit terrorist që sulmoi Policinë

Lajme

Gazeta Express

24/09/2023 21:34

“Betimi për Drejtësi” ka publikuar fotografi ekskluzive nga aksioni i sotëm i Policisë së Kosovës në veri të vendit.

Në fotografitë e mëposhtme, shihet njëri nga të vrarët nga aksioni i sotëm, pasi në orët e hershme  një grup terrorist kishin vrarë një rreshter dhe kishin plagosur dy policë tjerë.

Lexo Edhe:

Më poshtë mund t’i shihni fotot: