Pritet rinovimi i palestrës në Pallatin e Rinisë në Prishtinë - Gazeta Express
string(61) "pritet-rinovimi-i-palestres-ne-pallatin-e-rinise-ne-prishtine"

Pritet rinovimi i palestrës në Pallatin e Rinisë në Prishtinë

Sporte tjera

Gazeta Express

08/08/2023 16:46

Palestra sportive në Pallatin e Rinisë dhe të Spoteve në Prishtinë pritet të rinovohet brenda dy jave

Kështu ka shkruar Radio Televizioni i Kosovës, derisa ka postuar edhe disa fotografi të gjendjes momentale të kësaj palestre.

Lexo Edhe:

RTK po ashtu ka publikuar fotografi të palestrës.

“Fillon renovimi i palestrës në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë. Pas dy javësh pritet të kthehet në gjendje funksionale”, shkruan kjo media transmeton GazetaExpress. /GazetaExpress/