"Prehu në paqe, njeriu ynë i veçantë!”, vëllai i deputetes socialiste humb betejën me sëmundjen e rëndë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

11/08/2020 19:18

“Prehu në paqe, njeriu ynë i veçantë!”, vëllai i deputetes socialiste humb betejën me sëmundjen e rëndë

Shqiperi

Gazeta Express

11/08/2020 19:18

Vilma Bello, deputetja e Partisë Socialiste humb një pjesëtar të familjes.

Bello ka humbur të vëllanë, Drini, në moshën 50-vjeçare, pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë.

“Te dashur miq, Hidherimi dhe dhimbja jone per humbjen e Drinit, babait, bashkeshortit, birit, vellait tone te vecante jane te pafjala. Duke respektuar gjithe miqesine e respektin e miqve e familjareve per Drinin tone te mire, si dhe perr shkak te situates, dita sot do jete familjare.

Neser, data 12 gusht, nga ora 9:00 – 12:00 do te jemi te shtepia funerale “Alba”, per t’i dhene lamtumiren e fundit Drinit te buzeqeshur ne shpirt e mendim! Prehu ne paqe ti, njeriu yne i veçante!”- shkruan Bello në një status.