Pjesa e parë: Kosova në epërsi ndaj Sllovakisë - Gazeta Express

Basketboll

Gazeta Express

20/02/2021 19:49

Pjesa e parë: Kosova në epërsi ndaj Sllovakisë

Basketboll

Gazeta Express

20/02/2021 19:49

Kanë përfunduar dy çerekët e parë të ndeshjes mes Kosovës dhe Sllovakisë, në kuadër të parakualifikimeve evropiane në Kupën e Botës 2023.

Rezultati pas pjesës së parë është 37:35 për “Dardanët”, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Në çerekun e parë, Kosova avanconte 23:15, por sllovakët arritën ta shkrinin epërsinë.

Ndeshjen mund ta ndiqni drejtpërdrejt në Televizionin 7.

Në rast fitoreje sonte, Kosova do të kualifikohej tutje. /Gazeta Express/