“Përgjithmonë dhe përngaherë” – dedikimi i Ilnisës për Meritonin - Gazeta Express
string(60) "pergjithmone-dhe-perngahere-dedikimi-i-ilnises-per-meritonin"

Yjet

Gazeta Express

10/06/2024 21:54

“Përgjithmonë dhe përngaherë” – dedikimi i Ilnisës për Meritonin

Yjet

Gazeta Express

10/06/2024 21:54

Siç duket pas daljes nga shtëpia e “BBV3”, Ilnisa dhe Meriton po e shijojnë në maksimum romancën e tyre.

Sakaq, dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa nuk kanë munguar postimet e ndara prej tyre në rrjete sociale.

Lexo Edhe:

Po ashtu dhe pasditen e sotme Ilnisa ka ndarë një fotografi me partnerin, teksa ky i fundit e puth në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”- shkruan gazetarja përbri fotografisë.

Rikujtojmë që të dy personat në fjalë kanë qenë ish-konkurrentë të “BBV” ku Meritoni ishte një prej finalistëve e ndërsa rrugëtimi i Ilnisës përfundoi kohë përpara finales.