Pas 7 vjetësh kthehet në Kosovë, Linda Halimi vjen në intervistë ekskluzive në “Sonte” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

07/08/2020 19:13

Pas 7 vjetësh kthehet në Kosovë, Linda Halimi vjen në intervistë ekskluzive në “Sonte”

Rozë

Gazeta Express

07/08/2020 19:13

Ka kohë që i ka munguar publikut shqiptar dhe së fundmi po qëndron në Kosovë.

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, e cila prej vitesh jeton në Amerikë, vjen këtë të premte në një intervistë ekskluzive nē emisionin “Sonte” në T7.

Se çfarë po ndodh me të, kur do të vijë me ndonjë këngë shqipe e cilat janë planet pë tregun e huaj, në këto dhe pyetje tjera përgjigjet Linda sonte nga ora 21:00 në T7.