Pamje: Pasioni romantik i Hulkut me mbesën e ish-gruas - Gazeta Express

Gazeta Express

21/10/2020 10:52

Me i fundit

Pamje: Pasioni romantik i Hulkut me mbesën e ish-gruas

Gazeta Express

21/10/2020 10:52

Ylli brazilian i Shanghai SIPG, Hulk, i pushtoi ballinat kur vendosi të martohet Camila Angelon, me mbesën e ish-gruas së vet, Iran Angelo de Souza.

Përfaqësuesi i Brazilit ka shpërndarë fotografi romantike me Camilën së fundmi, duke e shfaqur pasionin në lidhjen e tyre, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

pressing

Hulk u nda me Iranin në gusht, duke i dhënë fund lidhjes 12-vjeçare me nënën e tre fëmijëve të vet: Ian, James dhe Alice.

Camila ishte mbesa e parapëlqyer e ish-gruas së Hulkut. Ato dyja janë parë në shumë fotografie së bashku në rrjetet sociale.