Pamje nga vendi i ngjarjes ku dyshohet se prindi vrau djalin e tij - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

27/01/2021 18:08

Pamje nga vendi i ngjarjes ku dyshohet se prindi vrau djalin e tij

Lajme

Gazeta Express

27/01/2021 18:08

Vrasja e sotme ka tronditur kryeqytetin, babai dyshohet se ka vrarë djalin e tij për motive akoma të panjohura.

Policia dhe të gjitha njësitet relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa Express ka siguruar fotografi nga vendi ku ndodhi krimi.

Një person është arrestuar si dhe është konfiskuar një armë që dyshohet të jetë arma e  perdorur në rast.

“Menjëhere pas marrjes se informates policia ka dale ne vendin e ngjarjes dhe po ndermerr te gjitha veprimet e nevojshme qe konsistojne ne  hetimin e rrethanave qe karakterizojne ngjarjen.

Aktualisht jemi ne fazen  fillestare të ndërmarrjes se veprimeve hetimore dhe atyre të ekzaminimit te vendngjarjes ne funksion te ndriqimit te plote të ketij rasti​”, konfirmon policia për Gazetën Express.

Por kush është viktima?

Këto informacione mund t’i mësoni në linkun e lajmit më poshtë.