Olta Gixhari thyen rregullat, një ditë pasi Zhaklina u ‘hakmorr’ me të - Gazeta Express
string(67) "olta-gixhari-thyen-rregullat-nje-dite-pasi-zhaklina-u-hakmorr-me-te"

Olta Gixhari thyen rregullat, një ditë pasi Zhaklina u ‘hakmorr’ me të

TV/Film

Gazeta Express

29/12/2022 0:59

Aktorja Olta Gixhari sot ka thyer një prej rregullave të shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

Vendimi i Zhaklinës e çoi Oltën të jetonte në kamper, bashkë me Armaldon.

Lexo Edhe:

Rregulli strikt në kamper është ndalimi i daljes nga rrethimi, pa e lejuar “Vëllai i Madh”.

Olta përdori tualetin pasi nisi ditën sot, por e bëri duke shkuar në ambientet e brendshme të shtëpisë.

Pritet të shihet se cili do të jetë vendimi i BBVip për këtë episod.

Oltës dhe Armaldos do i duhet të qëndrojnë në kamper për një kohë të pacaktuar, për shkak të përzgjedhjes që erdhi nga Zhaklina e cila nga banoret u quajt hakmarrje.