Nora s'e lëshon frontin – e mahnitshme në fotot e fundit - Gazeta Express
string(53) "nora-se-leshon-frontin-e-mahnitshme-ne-fotot-e-fundit"

Nora s’e lëshon frontin – e mahnitshme në fotot e fundit

Muzike

Gazeta Express

22/04/2022 23:04

Nora Istrefi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja Nora Istrefi këtë vit duket se e ka marrë seriozisht muzikën dhe ka filluar që të jetë aktive, pasi që gjatë pandemisë nuk kishte realizuar ndonjë këngë të re të saj.

Lexo Edhe:

Ajo sonte është paraqitur me një set fotografish, me një fustan të zi të hapur përpara tregon se Nora nuk e ka ndërmend të dorëzohet dhe se sivjet do të jetë në qendër të vëmendjes.

“Ki me lype me’m pa …. 🎶🎼 soonnnn!!”, ka shkruar ajo duke treguar se fotot janë pjesë e klipit të saj më të ri.

Kujtojmë se para një muaji Nora realizoi këngën “Më mungon”, këngë që ka më shumë se 2.5 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/