Nora në bikini me lëvizje provokuese nga oborri i shtëpisë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/08/2020 12:01

Nora në bikini me lëvizje provokuese nga oborri i shtëpisë

Rozë

Gazeta Express

24/08/2020 12:01

Nora Istrefi, këngëtarja shumë e dashur shqiptare, njihet gjerësisht edhe për format e saj bombastike të cilat kanë qenë shpesh herë në qendër të mediave.

Së fundmi këngëtarja ka “trullosur” rrjetin me videot e postuara në InstaStory.

Nora shihet nga oborri i shtëpisë teksa ka veshur bikini dhe kërcen mjaft provokuese përpara kamerës dhe mund të themi pa frikë se është në super formë.