Një person raportohet i zhdukur në Shtime - Gazeta Express
string(41) "nje-person-raportohet-i-zhdukur-ne-shtime"

Një person raportohet i zhdukur në Shtime

Lajme

Gazeta Express

21/04/2024 9:48

Një person është raportuar i zhdukur në Shtime.

“PERSON I ZHDUKUR – Shtime / 20.04.2024-16:30. Një mashkull kosovar, ka raportuar se  është larguar nga objekti viktima mashkull kosovar dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e  tij. Rasti në procedurë hetimore.”

Lexo Edhe: