Një bukuroshe si Kimberley Garner - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 21:11

Një bukuroshe si Kimberley Garner

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 21:11

Kimberley Garner ka treguar trupin e saj seksi në bikine derisa ka bërë një fotosesion në plazhin e bukur të St. Tropez

Ajo ka ateruar në Francë për pushime verore bashkë me shokët dhe shoqet e saj këtë javë.

Kimberley Garner ka treguar asetet e saj seksi këtë javë derisa ka realizuar edhe një fotosesion në bikine në plazhin e St. Tropez.

Ish ylli i “Made in Chelsea” ka treguar këmbët e saj seksi dhe trupin e saj derisa ka pasur të veshur bikine të kaltra. /GazetaExpress/