Një 46-vjeçar vdes në një lokal në rrugën "Muharrem Fejza" - Gazeta Express
string(56) "nje-46-vjecar-vdes-ne-nje-lokal-ne-rrugen-muharrem-fejza"

Lajme

Gazeta Express

05/08/2022 9:56

Një 46-vjeçar vdes në një lokal në rrugën “Muharrem Fejza”

Lajme

Gazeta Express

05/08/2022 9:56

Një 46-vjeçar ka vdekur në një lokal në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, raporton Express.

Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Lexo Edhe:

Ahmeti ka thënë se rasti po hetohet si “vdekje e dyshimtë”.

“Rreth orës 08:00, kemi pranuar informatën për një person pa shenja jete në një lokal në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. Policia dhe ekipi mjekësor menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku nga ekipi mjekësor është konstatuar vdekja e personit mashkull 46 vjeç. Aktualisht policia me kujdes të shtuar ka nisur hetimin e rastit si “vdekje e dyshimtë” dhe po ndërmerr të gjitha veprimet e duhura hetimore dhe ato forenzike – të ekzaminimit, që do të ndihmonin hetimin e ngjarjes si dhe sqarimin dhe ndriçimin e plotë të rastit” tha Ahmeti./Gazeta Express