Nicki Minaj tregon barkun e shtatzënës, derisa vallëzon dhe këndon “Move Ya Hips” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 20:45

Nicki Minaj tregon barkun e shtatzënës, derisa vallëzon dhe këndon “Move Ya Hips”

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 20:45

Nicki Minaj ka vallëzuar dhe kënduar këngën e saj “Move Ya Hips” derisa ka treguar barkun e saj si shtatzënë. Këngëtarja po ashtu ka treguar se dikur ka vuajtur nga “Sëmundjen e mëngjesit”

Nicki Minaj është shfaqur sot (e enjte” në të brendshme derisa ka qenë e ulur në krevat dhe ka bërë një video të saj.

Bukuroshja 37 vjeçare, e cila pret fëmijën e parë me burrin e saj Kenneth Petty, përpos që vallëzonte këndonte edhe këngën e saj më të re, “Move Ya Hips”.

“Move Ya Hips” është një bashkëpunim në mes të Nickit, ASAP Ferg dhe MadeinTYO dhe është lansuar sot online. /GazetaExpress/