Neymar shënon gol pa ia nisur mirë ndeshja - Gazeta Express

Neymar shënon gol pa ia nisur mirë ndeshja

Futboll

Gazeta Express

09/06/2021 2:43

Ylli i Brazilit dhe PSG ka shënuar qysh në fillim të ndeshjes kundër Paraguait

Neymar ka shënuar gol në minutën e 4-të të ndeshjes për Brazilin, një gol i bukur i tij në mundësinë e parë të krijuar. Brazili luan si mysafirë i Paraguait sonte në ndeshjen që është e vlefshme për kualifikim në Botëror të Katarit 2022. /GazetaExpress/