“Në kuadër të dashurisë” publikohen foto të Luizit dhe Oltës gjatë xhirimeve - Gazeta Express
string(74) "ne-kuader-te-dashurise-publikohen-foto-te-luizit-dhe-oltes-gjate-xhirimeve"

TV/Film

Gazeta Express

26/06/2023 22:37

“Në kuadër të dashurisë” publikohen foto të Luizit dhe Oltës gjatë xhirimeve

TV/Film

Gazeta Express

26/06/2023 22:37

Luizi dhe Olta janë pjesë e një filmi dhe tashmë kjo dihet.

Dyshja kanë nisur tashmë xhirimet e këtij filmi, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

“Në kuadër të dashurisë” do të jetë një komedi romantike, ku nuk do të mungojnë të qeshurat, por as lotët.

Filmi shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre.

Ditën e sotme janë publikuar disa foto të Luizit dhe Oltës nga xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku të dy duken brenda një shtëpie me disa valixhe nëpër duar.

Pamje të tilla janë publikuar edhe më herët.