Në hapat e babait, 8 vjeçarja bëhet virale pasi imitoi këngëtarin e njohur - Gazeta Express
string(73) "ne-hapat-e-babait-8-vjecarja-behet-virale-pasi-imitoi-kengetarin-e-njohur"

Rozë

Gazeta Express

02/08/2022 14:14

Në hapat e babait, 8 vjeçarja bëhet virale pasi imitoi këngëtarin e njohur

Rozë

Gazeta Express

02/08/2022 14:14

Vajza e Chris Brown, Royalty mund të jetë vetëm 8 vjeç, por ajo tashmë po bën tituj nëpër media. Krahas biznesit të veshjeve që mban emrin e saj, i cili drejtohet nga e ëma, Nia Guzman, vajza e këngëtarit duket se dëshiron të ndjekë hapat e të atit.

Në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Royalty përpiqet të kopjojë lëvizjet e kërcimit të Chris Brown dhe balerinëve të tij në këngën “Call Me Every Day”. Videoja mori mijëra pëlqime dhe komente, ku diferencën e bënte babai i saj.

Lexo Edhe:

Reperi 33-vjeçar është emocionuar me përpjekjen e së bijës, të cilën e ka aprovuar me dy komente. Në njërën ai la një emoji me shumë puthje dhe në një tjetër e inkurajoi për performancën e saj. /abcnews.al

View this post on Instagram

A post shared by Royalty Brown Official (@missroyaltybrown)