Munishi për Mbappen: E kanë lut rri se s'e marrim kërkon pa të pytë ty, t'i trembim mizat - Gazeta Express
string(85) "munishi-per-mbappen-e-kane-lut-rri-se-se-marrim-kerkon-pa-te-pyte-ty-ti-trembim-mizat"

Futboll

Gazeta Express

17/06/2024 23:37

Munishi për Mbappen: E kanë lut rri se s’e marrim kërkon pa të pytë ty, t’i trembim mizat

Futboll

Gazeta Express

17/06/2024 23:37

Analisti i emisionit sportiv “Favorit” në T7, Ismet Munishi foli për karrierën e Mbappes në përgjithësi.

Ai tha se po të largohej më herët nga Parisi do të kishte qenë në nivele edhe më të mira sesa që është.

Lexo Edhe:

“Mbappe më herët do të kishte fillu me i bë konkurrencë Messit dhe Ronaldos. Ky ka qëndru me një klub, lut Macroni, lut ai. Rri, se marrim kërkon pa të pytë ty, s’hajmë bukë pa të pytë ty. E ka pasë kontratën e madhe në Paris. Mizat kemi me t’i tremb. Po ta kishte ndërru mjedisin më herët, do të kishte qenë në nivele edhe më të mira sesa që është”, tha Munishi.