Mozzik vjen në gjermanisht me këngën “Marilyn Monroe” - Gazeta Express
string(51) "mozzik-vjen-ne-gjermanisht-me-kengen-marilyn-monroe"

Muzike

Gazeta Express

28/10/2022 1:51

Mozzik vjen në gjermanisht me këngën “Marilyn Monroe”

Muzike

Gazeta Express

28/10/2022 1:51

Marilyn Monroe quhet kënga më e re e Mozzik

Reperi i talentuar kosovar ka lansuar në orët 23:59 të ditës së enjte këngën e tij më të re, “Marilyn Monroe”.

Kënga është tërësisht në gjuhën gjermane, me disa fjalë në gjuhën shqipe teksa ajo është punuar nga Mixey dhe Rzon.

Tekstin si zakonisht e ka shkruar vetë Mozzik. /GazetaExpress/