Morena vjen me një ekspozim të fundshpinës - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 20:41

Morena vjen me një ekspozim të fundshpinës

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 20:41

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale

E përfolur kohëve të fundit shumë nëpër rrjetet sociale për asetet e saj seksi dhe për një lidhje të re të nisur me një këngëtar turk të moshës 43 vjeçare.

Lexo Edhe:

Por, pak i bënë përshtypje kjo Morena Tarakut.

Bukuroshja kosovare ka vazhduar të tregon asetet e saj seksi derisa vazhdon ta lërë enigme lidhjen e saj të dashurisë, duke mos folur asgjë për të deri me tani! /GazetaExpress/