Morena Taraku e konfirmon lidhjen: Jam në lidhje dashurie dhe e lumtur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 16:57

Morena Taraku e konfirmon lidhjen: Jam në lidhje dashurie dhe e lumtur

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 16:57

Morena Taraku ka konfirmuar se po shijon lidhjen e re të dashurisë.

Këngëtarja dhe modelja përmes një postimi ka bërë të ditur se ajo është në lidhje dashurie dhe e lumtur.

“Me që ra fjala unë jam në lidhje dashurie dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot”, ka shkruar Taraku.

Ky konfirmim i Morenës vjen mas fjalosjes në rrjete sociale me një faqe në Instagram e cila ka bërë një postim rreth këngëtares.

View this post on Instagram

💚.

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on