Morena shfaqet pa shume grim, duket e mërzitur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/07/2020 23:53

Morena shfaqet pa shume grim, duket e mërzitur

Rozë

Gazeta Express

10/07/2020 23:53

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka vazhduar me fotografi nga plazhi derisa vazhdon qëndrimin në Stamboll

Javët e fundit Morena Taraku është përfolur se është ndarë nga i dashuri i saj, por që këngëtarja nuk është dhënë shumë nëpër rrjetet sociale.

Bukuroshja kosovare sot ka postuar një fotografi kur duket paksa e mërzitur derisa nuk ka vënë grim.

Poshtë kësaj fotografie, Morena nuk ka shkruar asgjë.

View this post on Instagram

🐆

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Kujtojmë se Morena pandeminë COVID-19 e kaloi në metropolin turk, Stambollin e ku vazhdimisht ishte aktive me foto – madje ajo lansoi edhe një këngë “Fuck Location”, e cila ishte një diss për mediat në Kosovë që kishin publikuar një audio incizim të saj. /GazetaExpress/