Momenti kur Ilnisa rrëzohet para Meritonit - Gazeta Express
string(42) "momenti-kur-ilnisa-rrezohet-para-meritonit"

Momenti kur Ilnisa rrëzohet para Meritonit

TV/Film

Gazeta Express

27/03/2024 20:10

Ilnisa u rrëzua aksidentalisht, teksa i drejtohej tavolinës së ngrënies në kuzhinë, ku ndodhej edhe Meritoni.

Banorja rrëshqiti dhe humbi ekuilibrin dhe partneri i saj e pyeti nëse u lëndua.

Lexo Edhe:

Moderatorja u përpoq ta kalonte situatën me humor, teksa i tha Meritonit se e mori mësysh.

Dy konkurrentët kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit duke shijuar romancën që nga spektakli i mbrëmshëm, kur “Vëllai i Madh” u hoqi dënimin që i kërkonte të ruanin distancën.