Modelja shqiptare: Më kanë ofruar pare për seks - Gazeta Express

Modelja shqiptare: Më kanë ofruar pare për seks

Rozë

Gazeta Express

04/07/2020 18:47

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, ka folur hapur, duke treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit.

“S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, por nëpërmjet njerëzve të njohur. Kur e kam marrë vesh, s’më ka bërë përshtypje”, ka deklaruar ajo në Top-Channel.

View this post on Instagram

🐥

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

E pyetur lidhur me zërat që qarkullonin se është në një lidhje me këngëtarin Seven Saraqi, pasi ka shkuar në Amerikë, ajo u përgjigj:

“Jo nuk është e vërtetë, Seveni është bukurosh dhe djalë i mirë. Më ka ndejtur afër atje. Por kaq s’ka pasur gjë më shumë. Jemi shokë të mirë”

Në pyetjen se çfarë urren te meshkujt që të mërzit, ajo është përgjigjur se janë “gënjeshtrat, edhe gjënë më të vogël, por fatkeqësisht të gjithë meshkujt gënjejnë”.

View this post on Instagram

Une kur me thon esht gati grosha 😋🍽

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

Think green …@brendanforbes 📸 @jfnextjourney

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on