Miss Polonia nuk largohet nga Shqipëria, ndan momentet relaksuese nga plazhi i bukur - Gazeta Express
string(83) "miss-polonia-nuk-largohet-nga-shqiperia-ndan-momentet-relaksuese-nga-plazhi-i-bukur"

Miss Polonia nuk largohet nga Shqipëria, ndan momentet relaksuese nga plazhi i bukur

Rozë

Gazeta Express

11/09/2023 20:03

Martina Çodorovska, e cilësuar si miss Polonia ishte mbrëmë në stadiumin “Air Albania” për të ndjekur ndeshjen mes Shqipërisë dhe kombëtares së saj.Collage.

Ajo i dha dje zemër Polonisë duke thënë se nuk do të ktheheshin pa 3 pikët në shtëpi, por kjo gjë nuk ndodhi pasi në fund triumfoi Kombëtarja kuqezi.

Lexo Edhe:

Më pas Martina ka postuar disa foto nga tribunat dhe jashtë stadiumit.

Whatsapp Image 2023 09 11 At 16.42.00 2
Whatsapp Image 2023 09 11 At 16.42.00 3