Mirlind Daku shënon sërish në humbjen e Rubin Kazanit - Gazeta Express
string(53) "mirlind-daku-shenon-serish-ne-humbjen-e-rubin-kazanit"

Mirlind Daku shënon sërish në humbjen e Rubin Kazanit

Futboll

Gazeta Express

19/05/2024 16:43

Rubin Kazan është mposhtur 3:1 në udhëtim nga Spartak Moscoë në Premierligën e Rusisë.

Vendasit shënuan dy herë në pjesën e parë dhe një herë tjetër në të dytën për rezultatin 3:0.

Lexo Edhe:

E në minutën e 77-të, Mirlind Daku shënoi golin e vetëm të Rubin Kazanit pas asistit të Shabanhaxhajt.

Daku numëron gjithsej nëntë gola dhe katër asiste deri më tani në kampionatin rus.