Mick Jagger energjik në skenë si të ishte 30 vjeçar, koncerti në Milano e dëshmon - Gazeta Express
string(80) "mick-jagger-energjik-ne-skene-si-te-ishte-30-vjecar-koncerti-ne-milano-e-deshmon"

Muzike

Gazeta Express

22/06/2022 22:54

Mick Jagger energjik në skenë si të ishte 30 vjeçar, koncerti në Milano e dëshmon

Muzike

Gazeta Express

22/06/2022 22:54

Rolling Stones kanë mbajtur koncertin e tyre të 60 vjetori të themelimit në San Siro të Milanit

Pa dyshim që muzika e Rolling Stones do të jetë e pavdekshme dhe do të mbahet në mend për gjenerata.

Lexo Edhe:

Por, paraqitja live sonte e këtij grupi dhe sidomos e frontmenit Mick Jagger ka lënë gojëhapur shumë kënd.

Jagger shihet duke vrapuar në skenë, është energjik dhe duket pothuajse si një 30 vjeçar në këtë paraqitje.

Koncerti u mbajt në Milano dhe ishte një bashkëpunim i grupit me klubin kampion të Italisë. Madje edhe klubi edhe grupi qysh dje kishin shitur online bluza të tyre. /GazetaExpress/