Melinda tregon pak së si do të duket në këngën e re - Gazeta Express
string(51) "melinda-tregon-pak-se-si-do-te-duket-ne-kengen-e-re"

Melinda tregon pak së si do të duket në këngën e re

Muzike

Gazeta Express

20/09/2022 23:00

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi pritet që të realizojë një këngë me Finem

Finem dhe Melinda Ademi do të jetë dueti i radhës që do të publikohet së shpejti. Këtë duet e ka paralajmëruar vetë këngëtari dhe reperi Finem në rrjetet sociale.

Reperja kosovare, e njohur për tekstet e saj interesante, paraqitet me një stil të veçantë në këtë klip, s’paku kështu duket në fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

Melinda në këtë klip ka të veshur një minifund portokalli i cili është i shoqëruar po ashtu me një korset mëndafshi që ekspozon belin e saj.

Dueti nuk kanë treguar më shumë për këngën, pos që kanë bërë një fotografi para një makine Ferrari. /GazetaExpress/