Melinda “gostit” me foto të nxehta fansat pas suksesit të “A mke dashtë” - Gazeta Express
string(68) "melinda-gostit-me-foto-te-nxehta-fansat-pas-suksesit-te-a-mke-dashte"

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 23:35

Melinda “gostit” me foto të nxehta fansat pas suksesit të “A mke dashtë”

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 23:35

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi është shprehur tepër e lumtur me këngën e saj më të re, “A mke dashtë”

Kjo këngë, e cila është në bashkëpunim me reperin Ledri Vula është lansuar premier para një jave dhe deri me tani ka mbledhur më shumë së 5.3 milionë klikime në YouTube.

Lexo Edhe:

“Kanga e rre A M’KI DASHT ka arrit 5M+ views ne YouTube! Jom shume e lumtur dhe pom vjen mire qe po ju pelqen. Faleminderit shume😍❤️‍🔥 Shihemi ne befasine e radhes!”, ka shkruar ajo në këtë postim.

Pas kësaj ajo ka postuar një set me fotografi tepër të nxehta që më sa duket janë realizuar gjatë realizimit të videoklipit. /GazetaExpress/