Melinda e "djeg" me një video në InstaStory – shfaq linjat e saj perfektë - Gazeta Express
string(69) "melinda-e-djeg-me-nje-video-ne-instastory-shfaq-linjat-e-saj-perfekte"

Melinda e “djeg” me një video në InstaStory – shfaq linjat e saj perfektë

Yjet

Gazeta Express

18/06/2024 21:40

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar një video tërheqëse, në rrjetin e saj në Instagram.

Në këtë video, ajo shfaq linjat e saj trupore të mrekullueshme, duke treguar një fizik të përkryer.

Lexo Edhe:

Melinda Ademi, e njohur për zërin e saj fantastik, vazhdon të bëjë vëmendje edhe në aspektin e pamjes fizike në postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Duke shfaqur këtë video tërheqëse, ajo nuk ngurron ta tregojë trupin tejet të formësuar dhe seksi.

Kjo shfaqje e fundit e Melindës në InstaStory po shkakton reaksione të ndryshme në komunitetin e saj të ndjekësve, duke thelluar edhe më tej lidhjen e saj me fansat dhe mbështetësit e saj.