Me barkun bosh, Ronaldo largohet përfundimisht nga shtëpia e BBV - Gazeta Express
string(63) "me-barkun-bosh-ronaldo-largohet-perfundimisht-nga-shtepia-e-bbv"

Me barkun bosh, Ronaldo largohet përfundimisht nga shtëpia e BBV

Rozë

Gazeta Express

11/04/2023 23:12

Ronaldo la sonte shtëpinë e Big Brother, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh.

“Po më haej edhe bukë”, tha Ronaldo në momentin e largimit i cili duket se nuk ka gjetur kohë të ushqehet para Prime-t.

Lexo Edhe:

Prime e kaluar, Vëllai i Madh i dha një avantazh Nitës, duke qenë se ishte lidere e shtëpisë. Ajo kishte dy mundësi zgjedhje, midis grupit të vjetër të banorëve dhe atij të riut, njërit prej tyre t’i falte imunitet.

Nita zgjodhi që imunitetin t’ia japë grupit të vjetër, duke dërguar automatikisht në televotim Efin, Kiarën, Bledin dhe Ronaldon.