Marina festoi ditëlindjen, rrethohet nga dhuratat - Gazeta Express

Marina festoi ditëlindjen, rrethohet nga dhuratat

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 1:15

Prezantuesja Marina Vjollca ka festuar sot ditëlindjen e saj dhe si duket ka marrë shumë dhurata

Bukuroshja shqiptare, duket se nuk ka dashur ti kthejë prapshtë ato dhe i ka pranuar pavarësisht pandemisë globale COVID-19.

“E bekuar nga Zoti per njerezit qe rrethohem🙏🏼 Mirenjohese pafund per cdo urim qe me keni bere!

Ju dua💋”, ka shkruar ajo pasi që ka marrë këto dhurata.

Pavarësisht pandemisë, Marina e ka vazhduar emisionin e saj “Klanifornia” duke argëtuar shqiptarët në vikend me humor shqiptar.

Gruaja e Getit më parë kishte ndier edhe mall për ditët e saj në pushime në këtë kohë e që tani nuk mund ti realizojë për shkak të koronavirusit. /GazetaExpress/