Luis Ejlli e pranon: E nisa si lojë por rashë në dashuri me Kiaran - Gazeta Express
string(65) "luis-ejlli-e-pranon-e-nisa-si-loje-por-rashe-ne-dashuri-me-kiaran"

Luis Ejlli e pranon: E nisa si lojë por rashë në dashuri me Kiaran

TV/Film

Gazeta Express

05/01/2023 0:30

Luiz Ejlli ka diskutuar me Kejvinën për Kiarën. Brenda Big Brother VIP, modelja kërkoi të dijë nga ai çfarë kërkon, ndërsa Luizi tha se e nisi pak si lojë por gjërat kanë ndryshuar.

BISEDA:

Lexo Edhe:

Kejvina: “Çfarë dëshiron t’i të bëjë ajo?”

Luizi: “Nuk i kam kërkuar as të bëjë skena”.

Kejvina: “Dua të di çfarë dëshiron nga Kiara. Bëre be që nuk i flet”.

Kejvina: “700 muhabete të ndryshme. A po luan dhe ti?”

Luizi: “E nisa si gjysmë loje, por mbeta brenda”.

Ndërkohë gjatë një diskutimi mes Luizit dhe Kiarës, ata kanë folur rreth grupimeve që formohen brenda shtëpisë, teksa sheh qëndrimin e saj dhe e këshillon.

“Këtu ka plas. Genti është prish me Oltën. Herioni nuk po merret vesh. Kejvina është prish me Efin. Nuk e don as Dean. Nëse zihet me Dean, automatikisht me Amosin. Se Amosi gjithmonë me Dean rri. Ti nuk ke arsye se nuk e keq me asnjërën. E vetmja gjë që të penalizon tek ata është se ke afrimit me mua, dhe kanë frikë”, tha Luizi.