Loredana s’ka qasje në rrjet – kjo është arsyeja - Gazeta Express
string(45) "loredana-ska-qasje-ne-rrjet-kjo-eshte-arsyeja"

Loredana s’ka qasje në rrjet – kjo është arsyeja

Muzike

Gazeta Express

19/10/2022 22:00

Këngëtarja Loredana është shfaqur me një thënie interesante në rrjetet sociale

Këngëtarja Loredana ka udhëtuar për në Dubai derisa duket se ajo është atje për punë dhe jo për turizëm.

Lexo Edhe:

S’paku kështu aludohet nga ajo çfarë ajo ka shkruar poshtë fotografive të saj.

“S’ka qasje në rrjet, jam duke e punuar një këngë”, ka shkruar Loredana. /GazetaExpress/