Loredana shfaqet në karantinë bashkë me Zunën - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/03/2020 23:30

Loredana shfaqet në karantinë bashkë me Zunën

Rozë

Gazeta Express

23/03/2020 23:30

Reperja kosovare Loredana është shfaqur sonte në karantinë bashkë me reperin Zuna

Është përfolur shumë për një lidhje të mundshme në mes të reperes Loredana dhe reperit Zuna.

Derisa Loredana nuk ka folur për këtë gjë, Zuna e kishte mohuar një lidhje të tillë me kosovaren.

Mirëpo, disa portale më vonë kishin publikuar një video ku Zuna dhe Loredana shiheshin duke u përqafuar se bashku.

Ndërkaq, sonte Loredana ka treguar se është në një dhomë e vetizoluar me Zunën derisa ka postuar këngën që ajo e ka realizuar vetë me të.

“Ti je i imi deri të enjte. Në karantinë kurse ky është në shishe që 45 minuta”, kas shkruar ajo poshtë fotos. /GazetaExpress/