Loredana mbërrin në Stamboll, publikon shumën e parave që ka me vete - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/12/2020 13:38

Loredana mbërrin në Stamboll, publikon shumën e parave që ka me vete

Rozë

Gazeta Express

29/12/2020 13:38

Rep-artistja, Loredana, është mjaft e përfolur për jetën e saj private dhe jetën e saj luksoze të cilën nuk heziton ta ndaj me ndjekësit.

Loredana është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit shumë nga përditshmëria, shkruan GazetaBlic.

Lexo Edhe:

Ajo, tregoi se është nisur drejt Stambollit bashkë me familjen e saj.

Në një story në Instagram, reperja publikoi një imazh ku shihen të hollat e saj dhe kjo nuk është për t’u çuditur sepse Loredana njihet për jetën super luksoze të cilën e arriti fal karrierës së suksesshme muzikore.

Kujtojmë, se Loredana është duke shijuar suksesin e këngës së fundit të publikuar para dy jave “KEIN HUNGER”./GazetaBlic/