Loredana dhe Mozzik në Dubai për pushime dhe punë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/02/2021 13:05

Loredana dhe Mozzik në Dubai për pushime dhe punë

Rozë

Gazeta Express

18/02/2021 13:05

Çifti i njohur i muzikës Mozzik dhe Loredana prej ditësh ndodhen në Dubai.

Artistët të cilët kanë edhe një vajzë, Hana, me këtë udhëtim kanë pranuar rikthimin e tyre së bashku.

Nga pamjet e publikuara duket se artistët po kalojnë ditë të paharrueshme, por mësohet se atje nuk janë vetëm për pushim.

Sipas mediave rozë në Dubai po xhirohet videoklipi i bashkëpunimit mes Mozzik dhe Elvana Gjata.

Edhe këngëtarja nga Shqiperia ka publikuar disa pamje nga i njëjti vend, por duke mos zbuluar shumë detaje./GazetaExpress/

https://www.instagram.com/p/CLZQ_lWFmhi/?utm_source=ig_web_copy_link