Leonora Jakupi dhe Asim Gashi sërish bashkë, detaje nga projekti i ri - Gazeta Express
string(68) "leonora-jakupi-dhe-asim-gashi-serish-bashke-detaje-nga-projekti-i-ri"

Rozë

Gazeta Express

05/11/2021 14:21

Leonora Jakupi dhe Asim Gashi sërish bashkë, detaje nga projekti i ri

Rozë

Gazeta Express

05/11/2021 14:21

Pas një potpurie muzikore shumë të suksesshme që realizuan vitin e kaluar, Leonora Jakupi dhe Asim Gashi kanë bashkuar forcat sërish.

Dyshja kanë realizuar edhe një potpuri të re muzikore, e cila përfshin rreth 10 këngë të njohura shqipe nga të gjjtha trevat.

Lexo Edhe:

Potpuria popullore zgjat rreth 20 minuta ndërsa brenda saj ka këngë popullore por të përpunuara në mënyrën siç dinë ti sjellin të dy.

Xhirimet e videos tashmë kanë përfunduar dhe e plotë do të publikohet në prag të festave të fundvitit.

Në pamjet e zbuluara nga xhirimet shohim se Leonora shkëlqen me pamjen e saj si gjithmonë.