Ledri Vula lanson këngë në “8 mars” - Gazeta Express
string(33) "ledri-vula-lanson-kenge-ne-8-mars"

Ledri Vula lanson këngë në “8 mars”

Muzike

Gazeta Express

08/03/2024 20:46

Artisti i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka publikuar sot një këngë të re për Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

“Kill Me” mban titullin ky projekt, të cilin e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Lexo Edhe:

Teksti është shkruar nga vet reperi derisa këngën e ka punuar Mixey.

Kjo vjen pas “Njësia Speciale” që e lansoi rreth një muaj më parë dhe që u prit mirë nga publiku.

Ledri në ndërkohë muajve të fundit ka qenë një nga emrat më të komentuar në media.

Ai u përfol për ndarjen nga blogerja Sara Hoxha, për të cilën nuk është deklaruar akoma.

Dyshja ndajnë së bashku një vajzë të quajtur, Poem Blu.