Laura Fazliu nuk ia del, mposhtet në luftën e parë në Zagreb - Gazeta Express
string(59) "laura-fazliu-nuk-ia-del-mposhtet-ne-luften-e-pare-ne-zagreb"

Sport

Gazeta Express

16/07/2022 11:42

Laura Fazliu nuk ia del, mposhtet në luftën e parë në Zagreb

Sport

Gazeta Express

16/07/2022 11:42

Laura Fazliu është eliminuar nga eliminua nga Grand Prix-i i Zagrebit.

Xhudistja kosovare ka pësuar humbjen që në luftën e parë, në kategorinë deri në 57 kilogramë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Laura u mposht me “Ippon” nga xhudistja e Republikës Dominikane, Ariela Sanchez.

Kujtojmë se të premten garuan dy xhudistet tjera të Kosovës, Distria Krasniqi dhe Flaka Loxha.

Distria e fitoi medaljen e argjendtë, teksa Flaka u mposht në luftën e dytë. /Gazet Express/