Lajmërohet Kejvina, është bërë 100 për qind biondinë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

03/07/2020 0:49

Lajmërohet Kejvina, është bërë 100 për qind biondinë

Rozë

Gazeta Express

03/07/2020 0:49

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka pozuar disa foto të reja në rrjetet sociale e ku shihet se ka ndryshuar stil

Bukuroshja shqiptare kësaj radhe ka zgjedhur që flokët e saj t’i jep ngjyrën 100 për qind të bardh duke e shndërruar kështu veten në një biondinë seksi.

Kejvina, e cila shumicën e pandemisë së koronavirusit e ka kaluar në SHBA, tashmë është kthyer në atdhe dhe nuk heziton të tregoj foto nga vendet e ndryshme bregdetare.

Ajo po ashtu ka paralajmëruar disa fotosesione seksi në të ardhmen për kompani të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare. /GazetaExpress/