Ky është tatuazhi i ri i Angelina Jolie - Gazeta Express
string(39) "ky-eshte-tatuazhi-i-ri-i-angelina-jolie"

Ky është tatuazhi i ri i Angelina Jolie

Yjet

Gazeta Express

18/06/2024 21:31

Angelina parakaloi në tapetin e kuq të Tony Awards, e veshur me një fustan kadife ngjyrë të gjelbër nga Versace.

Sakaq, fotografët vunë re menjëherë tatuazhin e ri në gjoksin e yllit hollivudian.

Lexo Edhe:

Është një dallëndyshe në fluturim.

Ky zog ka një kuptim të thellë.

Thuhet se sjell bollëk në shtëpinë ku bën folenë. Dallëndyshet njihen për besnikërinë dhe aftësinë e tyre për t’u kthyer në të njëjtën fole vit pas viti.

Zogu gjithashtu simbolizon lidhjet e ngushta familjare dhe stabilitetin.