Kur Ema e “O sa mirë” tregon se ka gjoks seksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 23:17

Kur Ema e “O sa mirë” tregon se ka gjoks seksi

Rozë

Gazeta Express

30/06/2020 23:17

Aktorja dhe modelja Ema Uka ka treguar asetet e saj sot gjatë një paraqitje nga New York

Famën e mori nga seriali “O sa mirë”, i cili më shumë ka prodhuar modele për skenën tonë se sa aktore.

Por, një ndër të parat që hapat i mori nga ky serial është aktorja Ema Uka, e cila në “O sa mirë” luante rolin e Lyras.

Ema, e cila karrierën e saj tashmë është duke e zhvilluar në Neë York dhe ka filluar të sfilojë për disa kompani mode atje.

Kurse sot, ajo ka tërhequr vëmendjen me një foto ku tregon paksa më shumë gjoksin e saj seksi. /GazetaExpress/