Kryhet takimi VV - LDK: Ka "lëvizje" , s'ka marrëveshje - Gazeta Express
string(47) "kryhet-takimi-vv-ldk-ka-levizje-ska-marreveshje"

Gazeta Express

08/01/2020 18:09

Kryhet takimi VV – LDK: Ka “lëvizje” , s’ka marrëveshje

Gazeta Express

08/01/2020 18:09

Zëdhënësi i LDK’së, Besian Mustafa, ka folur pas takimit tre orësh në mes të krerëve të LDK’së dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

Mustafa ka thënë se ka lëvizje të pozicioneve të dy partive, dhe ka paralajmëruar edhe një takim për nesër.

Lexo Edhe:

“Ka përfunduar. Kemi lëvizje në përpjekje për marrëveshje. Do të kemi edhe një takim të radhës nesër”, ka thënë Mustafa./GazetaExpress/