Kriset raporti në mes Fifit dhe Flori Mumajesit? Këngëtarja tregon qe 1 vit nuk ia ka kthyer kantautori mesazhet - Gazeta Express
string(111) "kriset-raporti-ne-mes-fifit-dhe-flori-mumajesit-kengetarja-tregon-qe-1-vit-nuk-ia-ka-kthyer-kantautori-mesazhet"

TV/Film

Gazeta Express

12/06/2024 21:03

Kriset raporti në mes Fifit dhe Flori Mumajesit? Këngëtarja tregon qe 1 vit nuk ia ka kthyer kantautori mesazhet

TV/Film

Gazeta Express

12/06/2024 21:03

Këngëtarja shumë e dashur nga të gjithë, Fifi, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Ajo gjatë kësaj interviste të moderuar nga Shpend Lipa, foli për shumë të pathëna, qoftë nga jeta private dhe profesionale.

Lexo Edhe:

Ndër të tjera ajo tregoi se si nuk ka folur me Flori Mumajesin qe 1 vit.

“Kam një vit që i shkruaj nuk më ka kthyer përgjigjie, kto jam duke e thënë për herë të parë”, tha Fifi në T7.

Se çfarë ka thënë më shumë për Flori Mumajesi dhe çfarë mendon për të e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.