Krid bën 3 muaj, Klea Huta: Po shkalloj për ty - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/09/2020 16:42

Krid bën 3 muaj, Klea Huta: Po shkalloj për ty

Rozë

Gazeta Express

04/09/2020 16:42

Vogëlushi i Klea Hutës dhe Elgit Dodës bën 3 muaj sot që ka ardhur në jetë dhe kjo kohë ka qenë periudha më e bukur për moderatoren. Klea ka publikuar një foto ku shfaqen këmbët e vogla të Krid dhe ka shkruar fjalët më të ëmbla për të.

“O mreti i mamës ti, u bënë 3 muaj që ma ke shkrirë zemrën o era ime e mirë. Më ke ndryshuar si njeri. Po shkalloj për ty, edhe 100 dashuri! Ta puth mami këmbën e vogël, sa të postoj këtë foto! Të dua Krid!”.

Dedikimet e Kleas ndaj vogëlushit kanë qenë të shpeshta. Ajo ka ndarë momente speciale edhe nga pushimet e para me Krid dhe Elgitin.