Kosova U20 pëson nga Zvicra - Gazeta Express
string(27) "kosova-u20-peson-nga-zvicra"

Sporte tjera

Gazeta Express

20/07/2022 17:50

Kosova U20 pëson nga Zvicra

Sporte tjera

Gazeta Express

20/07/2022 17:50

Kombëtarja U20 e Kosovës në hendboll e ka zhvilluar ndeshjen e radhës në Kampionatin Evropian të Divizionit B që po mbahet në Varna të Bullgarisë.

Kosova U20 sot u takua me Zvicrën dhe pësoi me rezultat 39:16, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

“Dardanët” janë munduar të japin më të mirën por dallimi në cilësi ishte i ndjeshëm.

Tani Kombëtarja e Kosovës e ka edhe ndeshjen për plasman, të shtunën.